Сучасний засіб від болю в горлі

Зі знеболюючим ефектом

Лорангин_лечение боли в горле

Реклама лікарських засобів. перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем. Умови відпуску: без рецепта, зберігати у недоступному для дітей місці. Лорангін, спрей для ротової порожнини по 50 мл у флаконах №1. РП №UA/14801/01/01 від 18.12.2015 до 18.12.2020. Виробник ТОВ «Мікрофарм»

Лорангін спрей

Майже кожен з нас знає, що таке біль у горлі.

Існує багато причин появи цього неприємного симптому – гострі респіраторні інфекції або несприятливий вплив зовнішніх чинників. При виникненні відчуття болю у горлі подбати про Ваше здоров’я допоможе препарат від українського виробника ТОВ «Мікрофарм» – ЛОРАНГІН.

Спрей Лорангін – сучасний оральний антисептик, який застосовується при захворюваннях горла, що супроводжуються болем, першінням або іншими неприємними відчуттями.

До складу лікарського засобу ЛОРАНГІН входить група діючих речовин:

ГЕКСЕТИДИН – має антибактеріальну та протигрибкову активність.

ХОЛІНУ САЛІЦИЛАТ – надає протизапальну дію.

ХЛОРБУТАНОЛ ГЕМІГІДРАТ – знеболює.

Так, препарат застосовують при ангіні, фарингіті, гострому або хронічному тонзиліті та інших інфекційно-запальних захворюваннях слизової оболонки порожнини рота.

Форма випуску ЛОРАНГІН дозволяє швидко і зручно застосовувати його.

Препарат діє, безпосередньо, в осередок запалення або болю та призводить до швидкого настання терапевтичного ефекту від застосування.

ЛОРАНГІН – лікарський засіб від вітчизняного виробника на фармацевтичному ринку України за доступною ціною.

Біль, ангіна наступає – ЛОРАНГІН допомагає!

співпраця

Заповніть форму і ми зв'яжемось із Вами


генеральный дистриб'ютор
виробник

Корисно

Причини болю в горлі

Найбільш поширений діагноз – вірусний фарингіт – запальне захворювання слизової оболонки задньої стінки глотки. Зазвичай, дане захворювання з’являється восени або...
детальніше

Лікування болю в горлі

Найважливіше при виникненні болю в горлі – вчасно звернутися до лікаря, який поставить діагноз і призначить правильне лікування. При цьому,...
детальніше
Якщо у Вас залишилися питання, залиште свій телефон і ми зателефонуємо Вам